Podróż modlitewna z pokutą za grzech przeciw narodowi żydowskiemu.

Podróż modlitewna z pokutą za grzech przeciw narodowi żydowskiemu.

2 kwietnia rozpoczynamy modlitewną podróż po Polsce, której celem jest łamanie ducha antysemityzmu i pokuta za grzechy przeciw narodowi izraelskiemu. Spotkania rozpoczną się w Krakowie, Kaliszu, Gdyni i Hrubieszowie, po czym wszyscy spotkamy się 8 kwietnia w Warszawie na wspólnym uroczystym szabacie. Udział w podróży modlitewnej przyjęli wierzący z Ukrainy, a także ze Słowacji, z Białorusi, Rosji i Niemiec.

Zapraszamy na wspólny szabat 8 kwietnia o godz. 19.00 Warszawa ul. Elektronowa 10                               (Sch. Północ) Musimy ugościć i zapewnić miejsca noclegowe 60 osobom przybywającym z zagranicy. Prosimy o wsparcie i zaznaczeniu swojego poparcia dla podróży modlitewnej przez darowizny na konto Wspólnoty Shalom:

Żydowska Mesjańska Wspólnota Shalom w Warszawie

Nr konta (PLN)   98 1950 0001 2006 4212 6220 0002

Z dopiskiem MODLITEWNY TUR .

Polecamy Waszej uwadze krótki fragment relacji z ostatniej takiej podróży modlitewnej. Całość dokumentu nosi tytuł „Mesjasz bus” i jest do nabycia w chrześcijańskich księgarniach i sklepach internetowych.

 

 

Podziel się:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


+ 9 = fourteen

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>